LTP32B-25M
LTP32B-25M HellermannTyton
166-90383.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: MET 1"32MMDIAGALVCVR BL 82'/RL
Packaging: Spool
Features: Acid Resistant
Color: Black
Material: Steel, Galvanized, PVC Coated
Length: 82.02' (25.00m)
Type: Wire Loom, Protective Hose
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
Diameter - Outside: 1.300" (33.02mm)
Diameter - Inside: 1.040" (26.42mm)
Type Attributes: Convoluted, Corrugated
Liquid Protection: Oil Resistant
Environment Protection: UV Resistant
Написати відгук
Description: MET 1"32MMDIAGALVCVR BL 82'/RL, Packaging: Spool, Features: Acid Resistant, Color: Black, Material: Steel, Galvanized, PVC Coated, Length: 82.02' (25.00m), Type: Wire Loom, Protective Hose, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, Diameter - Outside: 1.300" (33.02mm), Diameter - Inside: 1.040" (26.42mm), Type Attributes: Convoluted, Corrugated, Liquid Protection: Oil Resistant, Environment Protection: UV Resistant.
Інші пропозиції LTP32B-25M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LTP32B-25M LTP32B-25M Виробник : HellermannTyton 166_90383-1496117.pdf Spiral Wraps, Sleeves, Tubing & Conduit HelaGuard Spiral Metallic Conduit, Flexible, 1.0" (32mm) Dia, GS/PVC, Black, 82ft/Reel