LTP32G-25M
LTP32G-25M HellermannTyton
166-90390.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: MET 1"(32MM)DIAGALVCVR GRY 82'/R
Packaging: Spool
Features: Acid Resistant
Color: Gray
Material: Steel, Galvanized, PVC Coated
Length: 82.02' (25.00m)
Type: Wire Loom, Protective Hose
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
Diameter - Outside: 1.300" (33.02mm)
Diameter - Inside: 1.040" (26.42mm)
Type Attributes: Convoluted, Corrugated
Liquid Protection: Oil Resistant
Environment Protection: UV Resistant
Написати відгук
Description: MET 1"(32MM)DIAGALVCVR GRY 82'/R, Packaging: Spool, Features: Acid Resistant, Color: Gray, Material: Steel, Galvanized, PVC Coated, Length: 82.02' (25.00m), Type: Wire Loom, Protective Hose, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, Diameter - Outside: 1.300" (33.02mm), Diameter - Inside: 1.040" (26.42mm), Type Attributes: Convoluted, Corrugated, Liquid Protection: Oil Resistant, Environment Protection: UV Resistant.