LTPHC20B-25M
LTPHC20B-25M HellermannTyton
16-1963-001-CSU.PDF
Виробник: HellermannTyton
Description: CONDUIT LIQ-TIGHT 0.50" DIA STEE
Packaging: Spool
Features: Self Extinguishing
Color: Black
Material: Steel, Galvanized, Thermoplastic Elastomer, Halogen Free
Length: 82.02' (25.00m)
Type: Wire Loom, Protective Hose
Operating Temperature: -60°C ~ 150°C
Diameter - Outside: 0.830" (21.08mm)
Diameter - Inside: 0.630" (16.00mm)
Type Attributes: Convoluted, Corrugated
Environment Protection: Corrosion Resistant, UV Resistant
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONDUIT LIQ-TIGHT 0.50" DIA STEE, Packaging: Spool, Features: Self Extinguishing, Color: Black, Material: Steel, Galvanized, Thermoplastic Elastomer, Halogen Free, Length: 82.02' (25.00m), Type: Wire Loom, Protective Hose, Operating Temperature: -60°C ~ 150°C, Diameter - Outside: 0.830" (21.08mm), Diameter - Inside: 0.630" (16.00mm), Type Attributes: Convoluted, Corrugated, Environment Protection: Corrosion Resistant, UV Resistant.
Інші пропозиції LTPHC20B-25M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LTPHC20B-25M LTPHC20B-25M Виробник : HellermannTyton 166_90708-1496002.pdf Spiral Wraps, Sleeves, Tubing & Conduit HelaGuard Spiral Metallic Conduit, Flexible, 0.50" (20mm) Dia, GS/TPE, Black, 82ft/Reel