LTPHC32B-25M
LTPHC32B-25M HellermannTyton
166-90710.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: Liquid-Tight Met Conduit
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Thermoplastic Elastomer (TPE)
Length: 82.00' (24.99m)
Type: Wire Loom, Protective Hose
Operating Temperature: -60°C ~ 150°C
Diameter - Outside: 1.300" (33.02mm)
Diameter - Inside: 1.040" (26.42mm)
Type Attributes: Convoluted, Corrugated
Wall Thickness: 0.005" (0.13mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Liquid-Tight Met Conduit, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Thermoplastic Elastomer (TPE), Length: 82.00' (24.99m), Type: Wire Loom, Protective Hose, Operating Temperature: -60°C ~ 150°C, Diameter - Outside: 1.300" (33.02mm), Diameter - Inside: 1.040" (26.42mm), Type Attributes: Convoluted, Corrugated, Wall Thickness: 0.005" (0.13mm).
Інші пропозиції LTPHC32B-25M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LTPHC32B-25M LTPHC32B-25M Виробник : HellermannTyton 166_90710-2329089.pdf Spiral Wraps, Sleeves, Tubing & Conduit Liquid-Tight Met Conduit, Flex, 1.0" (32mm) Dia, Galvanized Steel w/TPE Cover, Black, 82ft/Reel