LTR100JZPD6490 ROHM Semiconductor
Виробник: ROHM Semiconductor
Current Sense Resistors - SMD High-Power/Wide-Terminal/Anti-Surge Chip Resistor, 3264mm, 3W, 200V, +/-0.5%, 649 Ohm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук