LTTIP13PRO0061
LTTIP13PRO0061 NextGen Components
LTTIP13PRO0061.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: Naked-eye 3D iPhone 13 pro 6.1"
Packaging: Retail Package
Applications: iPhone 13 Pro
Diagonal Screen Size: 6.1" (6.10", 155mm)
Part Status: Active
Type: Screen Protector
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Naked-eye 3D iPhone 13 pro 6.1", Packaging: Retail Package, Applications: iPhone 13 Pro, Diagonal Screen Size: 6.1" (6.10", 155mm), Part Status: Active, Type: Screen Protector.