LTTIP13PROMX67
LTTIP13PROMX67 NextGen Components
LTTIP13PROMX67.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: Naked-eye 3D iPhone 13 pro Max.
Packaging: Retail Package
Type: Screen Protector
Applications: iPhone 13 Pro Max
Diagonal Screen Size: 6.7" (6.70", 170mm)
Part Status: Active
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Naked-eye 3D iPhone 13 pro Max., Packaging: Retail Package, Type: Screen Protector, Applications: iPhone 13 Pro Max, Diagonal Screen Size: 6.7" (6.70", 170mm), Part Status: Active.