LTTIP14PLUS067
LTTIP14PLUS067 NextGen Components
LTTIP14PLUS067.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: Naked-eye 3D iPhone 14 plus 6.7"
Type: Screen Protector
Applications: iPhone 14 Plus
Diagonal Screen Size: 6.7" (6.70", 170mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Naked-eye 3D iPhone 14 plus 6.7", Packaging: Retail Package, Part Status: Active, Type: Screen Protector, Applications: iPhone 14 Plus, Diagonal Screen Size: 6.7" (6.70", 170mm).