LTTIP14PROMX67
LTTIP14PROMX67 NextGen Components
LTTIP14PROMX67.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: Naked-eye 3D iPhone 14 pro Max.
Packaging: Retail Package
Part Status: Active
Type: Screen Protector
Applications: iPhone 14 Pro Max
Diagonal Screen Size: 6.7" (6.70", 170mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Naked-eye 3D iPhone 14 pro Max., Packaging: Retail Package, Part Status: Active, Type: Screen Protector, Applications: iPhone 14 Pro Max, Diagonal Screen Size: 6.7" (6.70", 170mm).