Продукція > NETPOWER > LUB075M-062CP
LUB075M-062CP
LUB075M-062CP NetPower
LUB075X%20Series%20Datasheet.pdf
Виробник: NetPower
Description: 90-305Vac, 75W CC/CP LED Driver
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Tray
Size / Dimension: 5.06" L x 2.68" W x 1.46" H (128.6mm x 68.0mm x 37.0mm)
Voltage - Output: 38 ~ 62V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: UL
Ratings: IP67
Efficiency: 89%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.88A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 90-305Vac, 75W CC/CP LED Driver, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Tray, Size / Dimension: 5.06" L x 2.68" W x 1.46" H (128.6mm x 68.0mm x 37.0mm), Voltage - Output: 38 ~ 62V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: UL, Ratings: IP67, Efficiency: 89%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.88A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.