Продукція > NETPOWER > LUB200M-062CP
LUB200M-062CP
LUB200M-062CP NetPower
LUB200X%20Series%20Datasheet.pdf
Виробник: NetPower
Description: 200W LED Driver, UL Listed
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Tray
Size / Dimension: 7.62" L x 2.68" W x 1.54" H (193.6mm x 68.0mm x 39.0mm)
Voltage - Output: 38 ~ 62V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: UL
Ratings: IP67
Efficiency: 92%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 5A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 200 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 200W LED Driver, UL Listed, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Tray, Size / Dimension: 7.62" L x 2.68" W x 1.54" H (193.6mm x 68.0mm x 39.0mm), Voltage - Output: 38 ~ 62V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: UL, Ratings: IP67, Efficiency: 92%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 5A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 200 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.