Продукція > NETPOWER > LUB200M-286C
LUB200M-286C
LUB200M-286C NetPower
LUB200X%20Series%20Datasheet.pdf
Виробник: NetPower
Description: 90-305VAC, 200W CC/CP LED DRIVER
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Tray
Size / Dimension: 7.62" L x 2.68" W x 1.46" H (193.6mm x 68.0mm x 37.0mm)
Voltage - Output: 143 ~ 286V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP67
Efficiency: 93.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 200 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 90-305VAC, 200W CC/CP LED DRIVER, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Tray, Size / Dimension: 7.62" L x 2.68" W x 1.46" H (193.6mm x 68.0mm x 37.0mm), Voltage - Output: 143 ~ 286V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP67, Efficiency: 93.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 200 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV.