Продукція > NETPOWER > LUB240M-343CP
LUB240M-343CP
LUB240M-343CP NetPower
LUB240X%20Series%20Datasheet.pdf
Виробник: NetPower
Description: 240W LED Driver, UL Listed
Packaging: Tray
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 8.21" L x 2.68" W x 1.54" H (208.6mm x 68.0mm x 39.0mm)
Voltage - Output: 171 ~ 343V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: UL
Ratings: IP67
Efficiency: 93.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 240 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: 240W LED Driver, UL Listed, Packaging: Tray, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 8.21" L x 2.68" W x 1.54" H (208.6mm x 68.0mm x 39.0mm), Voltage - Output: 171 ~ 343V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: UL, Ratings: IP67, Efficiency: 93.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 240 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.