Продукція > NETPOWER > LUB320M-457CP
LUB320M-457CP
LUB320M-457CP NetPower
LUB320X%20Series%20Datasheet.pdf
Виробник: NetPower
Description: 320W LED Driver, UL Listed
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Tray
Size / Dimension: 9.09" L x 3.86" W x 1.65" H (231.0mm x 98.0mm x 42.0mm)
Voltage - Output: 228 ~ 457V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: UL
Ratings: IP67
Efficiency: 92%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.1A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 320 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Description: 320W LED Driver, UL Listed, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Tray, Size / Dimension: 9.09" L x 3.86" W x 1.65" H (231.0mm x 98.0mm x 42.0mm), Voltage - Output: 228 ~ 457V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: UL, Ratings: IP67, Efficiency: 92%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.1A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 320 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.