Продукція > LS ELECTRIC > LV0015G100-4EOFN
LV0015G100-4EOFN
LV0015G100-4EOFN LS ELECTRIC
Виробник: LS ELECTRIC
Category: Three Phase Inverters
Description: Automation module: vector inverter; 1.5kW; 3x400VAC; 0÷12VDC
Type of automation module: vector inverter
Max motor power: 1.5kW
Inverter output voltage: 3 x 400V AC
Input 1 properties: rotational speed setting with signal 0...10V, 4...20mA
The programming method: keypad
Electrical connection: screw terminals
Protection: anti-overload OPP; overheating OTP
Mounting: for DIN rail mounting; for wall mounting
Operating temperature: -10...50°C
Output frequency: 0...400Hz
Number of inputs: 5
Number of analog inputs: 1
Manufacturer series: G100
Voltage output: 0...12V DC
Current rating: 4.6A
Voltage between phases (for three phase system): 3 x 380...480V AC
Number of analog outputs: 1
на замовлення 8 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Three Phase Inverters, Description: Automation module: vector inverter; 1.5kW; 3x400VAC; 0÷12VDC, Type of automation module: vector inverter, Max motor power: 1.5kW, Inverter output voltage: 3 x 400V AC, Input 1 properties: rotational speed setting with signal 0...10V, 4...20mA, The programming method: keypad, Electrical connection: screw terminals, Protection: anti-overload OPP; overheating OTP, Mounting: for DIN rail mounting; for wall mounting, Operating temperature: -10...50°C, Output frequency: 0...400Hz, Number of inputs: 5, Number of analog inputs: 1, Manufacturer series: G100, Voltage output: 0...12V DC, Current rating: 4.6A, Voltage between phases (for three phase system): 3 x 380...480V AC, Number of analog outputs: 1.