Продукція > PLETRONICS INC. > LV4444JEV-156.25M
LV4444JEV-156.25M
LV4444JEV-156.25M Pletronics Inc.
lv44j_3.3v-1623086.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 156.25MHz 25ppm 3.3V
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук