Продукція > PLETRONICS INC. > LV4444JEW-125.0M
LV4444JEW-125.0M
LV4444JEW-125.0M Pletronics Inc.
lv44j_2.5v-1623062.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 125.0MHz 25ppm 2.5V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук