Продукція > PLETRONICS INC. > LV4445GEW-156.25M
LV4445GEW-156.25M Pletronics Inc.
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 156.25MHz 25ppm -40 to +85C 2.5V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук