Продукція > PLETRONICS INC. > LV5544DEV-156.25M
LV5544DEV-156.25M
LV5544DEV-156.25M Pletronics Inc.
lv55d%203.3v-365204.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 156.25MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук