Продукція > PLETRONICS INC. > LV5544DEW-125.00M
LV5544DEW-125.00M Pletronics Inc.
lv55d_2.5v-805857.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 125MHz 25ppm -40C +85C 2.5V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук