LV5544DW-148.50M
LV5544DW-148.50M Pletronics, Inc.
lv55d202.5v.pdf
Виробник: Pletronics, Inc.
Oscillator XO 148.5MHz ±25ppm LVDS 55% 2.5V 6-Pin CLLCC SMD Cut Tape
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук