Продукція > PLETRONICS INC. > LV5544JEV-100.0M
LV5544JEV-100.0M
LV5544JEV-100.0M Pletronics Inc.
lv55j_3.3v-1623108.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 100.0MHz 25ppm 3.3V
на замовлення 316 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук