Продукція > PLETRONICS INC. > LV5544JEV-156.25M
LV5544JEV-156.25M
LV5544JEV-156.25M Pletronics Inc.
lv55j_3.3v-1623108.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 156.25MHz 25ppm 3.3V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук