Продукція > PLETRONICS INC. > LV5544JEW-156.25M
LV5544JEW-156.25M
LV5544JEW-156.25M Pletronics Inc.
lv55j_2.5v-1623093.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 156.25MHz 25ppm 2.5V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук