Продукція > PLETRONICS INC. > LV5545JEV-156.25M
LV5545JEV-156.25M
LV5545JEV-156.25M Pletronics Inc.
lv55j_3.3v-1623108.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 156.25MHz 50ppm 3.3V
на замовлення 165 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук