Продукція > PLETRONICS INC. > LV5545JEW-125.0M
LV5545JEW-125.0M
LV5545JEW-125.0M Pletronics Inc.
lv55j_2.5v-1623093.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 125.0MHz 50ppm 2.5V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук