Продукція > PLETRONICS INC. > LV5545JEW-156.25M
LV5545JEW-156.25M
LV5545JEW-156.25M Pletronics Inc.
lv55j_2.5v-1623093.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 156.25MHz 50ppm 2.5V
на замовлення 1698 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук