Продукція > PLETRONICS, INC. > LV7744DV-148.50M-T250
LV7744DV-148.50M-T250
LV7744DV-148.50M-T250 Pletronics, Inc.
43857227549102088lv77d203.3v.pdf
Виробник: Pletronics, Inc.
Oscillator XO 148.5MHz ±25ppm LVDS 55% 3.3V 6-Pin CLLCC SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук