LVEP100-TO5
LVEP100-TO5 Amphenol Wilcoxon
Виробник: Amphenol Wilcoxon
Accelerometers Embedded accelerometer; 100 mV/g sensitivity, +/- 5 tolerance; 180 W power consumption, 60 A very low current draw, operates down to 3 VDC; TO5 standard housing, .36" x .38", 304L stainless steel case; weighs 3.2 grams
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук