LVM20A024
LVM20A024 LOVATO ELECTRIC
I157IGBFE01_13.pdf 19Levelcontrols_01_16.pdf
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Category: Monitoring Relays
Description: Level monitoring relay; conductive fluid level; 24VAC
Type of automation module: level monitoring relay
Controlled parameter: conductive fluid level
Supply voltage: 24V AC
Mounting: screw terminals
Additional functions: adjustable sensitivity 2,5 - 50 kOhm; automatic reset; LED status indicator
Output 1 electrical parameters: 250V AC / 8A