Продукція > VISHAY DALE > LVR01R0250FS70
LVR01R0250FS70
LVR01R0250FS70 Vishay Dale
lvr.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.025 OHM 1% 1W AXIAL WW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense, Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±400ppm/°C
Size / Dimension: 0.115" Dia x 0.427" L (2.92mm x 10.85mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 25 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.025 OHM 1% 1W AXIAL WW, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±400ppm/°C, Size / Dimension: 0.115" Dia x 0.427" L (2.92mm x 10.85mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 25 mOhms.