Продукція > VISHAY DALE > LVR03R0150FS70
LVR03R0150FS70
LVR03R0150FS70 Vishay Dale
lvr.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.015 OHM 1% 3W AXIAL WW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense, Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 15 MOhms
Написати відгук
Description: RES 0.015 OHM 1% 3W AXIAL WW, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 3W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 15 MOhms.