Продукція > VISHAY DALE > LVR03R0250FS70
LVR03R0250FS70
LVR03R0250FS70 Vishay Dale
lvr.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.025 OHM 1% 3W AXIAL WW
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 3watts 0.025ohms 1%.
Інші пропозиції LVR03R0250FS70
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LVR03R0250FS70 LVR03R0250FS70 Виробник : Vishay / Dale VISH_S_A0010744022_1-2571433.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 3watts 0.025ohms 1%