Продукція > VISHAY DALE > LVR05R0300FS73
LVR05R0300FS73
LVR05R0300FS73 Vishay Dale
lvr.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.03 OHM 1% 5W AXIAL WW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense, Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Part Status: Obsolete
Resistance: 30 mOhms
Написати відгук
Description: RES 0.03 OHM 1% 5W AXIAL WW, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 5W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 30 mOhms.