Продукція > VISHAY DALE > LVR05R2000FS73
LVR05R2000FS73
LVR05R2000FS73 Vishay Dale
lvr.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.2 OHM 1% 5W AXIAL WW
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Part Status: Obsolete
Resistance: 200 mOhms
Написати відгук
Description: RES 0.2 OHM 1% 5W AXIAL WW, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 200 mOhms.