LVRL075S
LVRL075S Littelfuse Inc.
Polyswitch_Resettable_Radial_Leaded.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: PTC RESET FUSE 120V 750MA RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.430" L x 0.160" W (10.90mm x 4.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymeric
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 750 mA
Current - Trip (It): 1.52 A
Voltage - Max: 120V (135V Int)
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Current - Max: 7.5 A
Time to Trip: 14.4 s
Resistance - Initial (Ri) (Min): 250 MOhms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 690 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 120V 750MA RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.430" L x 0.160" W (10.90mm x 4.10mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymeric, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Current - Hold (Ih) (Max): 750 mA, Current - Trip (It): 1.52 A, Voltage - Max: 120V (135V Int), Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Current - Max: 7.5 A, Time to Trip: 14.4 s, Resistance - Initial (Ri) (Min): 250 MOhms, Resistance - Post Trip (R1) (Max): 690 mOhms.