LW-D5-230V-AC POLAM ELTA
Виробник: POLAM ELTA
LED white; concave; Average hole. mounting: 11mm; 230V AC temp. Working: -40 ~ +70; body: black; wires 300mm; IP44 LW-D5-230V-AC OLW-D5-230V-AC
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 5 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
LED white; concave; Average hole. mounting: 11mm; 230V AC temp. Working: -40 ~ +70; body: black; wires 300mm; IP44 LW-D5-230V-AC OLW-D5-230V-AC, кількість в упаковці: 2 шт.