LW1000LT230
LW1000LT230 LabTech Inc.
Виробник: LabTech Inc.
Description: H150-1000LT Recirc. Chiller
Features: Touchscreen Temperature Control
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage: 230VAC
Weight: 112 lbs (50.80 kg)
Dimensions - Overall: 22.00" L x 15.00" W x 21.00" H (558.8mm x 381.0mm x 533.4mm)
Operating Temperature: -20°C ~ 35°C
Power - Cooling: 1000 W