LW1500230
LW1500230 LabTech Inc.
Виробник: LabTech Inc.
Description: H150-1500 Recirculating Chiller
Features: Touchscreen Temperature Control
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage: 230VAC
Weight: 172 lbs (78.0 kg)
Dimensions - Overall: 27.00" L x 15.00" W x 23.00" H (685.8mm x 381.0mm x 584.2mm)
Operating Temperature: 8°C ~ 35°C
Power - Cooling: 1500 W