Продукція > IDEC > LW1L-A3C30-R
LW1L-A3C30-R IDEC
Виробник: IDEC
Description: LW ILL PB 3PDT GOLD
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 100mA (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: 3PDT
Type: Standard, Illuminated
Switch Function: On-On
Operating Temperature: -25°C ~ 50°C
Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Illumination Type, Color: LED, Red
Actuator Type: Round, Button, Mushroom
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.30mm Dia
Color - Actuator/Cap: Red
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 30 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LW ILL PB 3PDT GOLD, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 100mA (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: 3PDT, Type: Standard, Illuminated, Switch Function: On-On, Operating Temperature: -25°C ~ 50°C, Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Illumination Type, Color: LED, Red, Actuator Type: Round, Button, Mushroom, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.30mm Dia, Color - Actuator/Cap: Red, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 30 V.