LW2100LT
LW2100LT LabTech Inc.
Виробник: LabTech Inc.
Description: H150-2100LT Recirc. Chiller
Features: Touchscreen Temperature Control
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage: 230VAC
Weight: 203 lbs (92.07 kg)
Dimensions - Overall: 29.00" L x 18.00" W x 26.00" H (736.6mm x 457.2mm x 660.4mm)
Operating Temperature: -20°C ~ 35°C
Power - Cooling: 2100 W