LWA096-V012-ANK
LWA096-V012-ANK AUTEC POWER SYSTEMS
609d7f724a41a57be43a5e32_LWA096-V_21-A.pdf
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: LED Driver, AC-DC, 96W, CV, 90-3
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 6.34" L x 2.66" W x 1.32" H (161.0mm x 67.6mm x 33.5mm)
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC, 420VDC
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 8A
Dimming: DALI
Voltage - Input (Min): 120VAC, 127VDC
Part Status: Active
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Написати відгук
Description: LED Driver, AC-DC, 96W, CV, 90-3, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 6.34" L x 2.66" W x 1.32" H (161.0mm x 67.6mm x 33.5mm), Voltage - Output: 12V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, 420VDC, Approval Agency: cUL, UL, Ratings: IP67, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 8A, Dimming: DALI, Voltage - Input (Min): 120VAC, 127VDC, Part Status: Active, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: UL 8750.