LWA15-24-15
LWA15-24-15 Polytron
Polytron-LWA15-Series-DC-DC-Converters-15-Watt-Single-and-Dual-Output-Isol.aspx
Виробник: Polytron
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Packaging: Tray
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE, cURus, UL
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 500mA, 500mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 15W, Packaging: Tray, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, cURus, UL, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 500mA, 500mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.