LWA150-V048-ANS
LWA150-V048-ANS AUTEC POWER SYSTEMS
5e432b5da715ec5ed0ba9037_LWA150-V_20-B.pdf
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: LED Driver, AC-DC, 150W, CV, 90-
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 6.34" L x 2.66" W x 1.32" H (161.0mm x 67.6mm x 33.5mm)
Voltage - Output: 48V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC, 420VDC
Ratings: IP67
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3.1A
Dimming: DALI
Voltage - Input (Min): 120VAC, 127VDC
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: UL 8750
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED Driver, AC-DC, 150W, CV, 90-, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 6.34" L x 2.66" W x 1.32" H (161.0mm x 67.6mm x 33.5mm), Voltage - Output: 48V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, 420VDC, Ratings: IP67, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3.1A, Dimming: DALI, Voltage - Input (Min): 120VAC, 127VDC, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: UL 8750.