LWA240-C420-ANS
LWA240-C420-ANS AUTEC POWER SYSTEMS
5e73a52a4acdee370c695b62_LWA240-C_20-C.pdf
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: LED Driver, AC-DC, 240W, CC, 90-
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 8.46" L x 2.66" W x 1.32" H (214.9mm x 67.6mm x 33.5mm)
Voltage - Output: 36 ~ 89V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC, 420VDC
Approval Agency: cUL, UL
Ratings: IP67
Efficiency: 93%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4.2A
Dimming: DALI
Voltage - Input (Min): 120VAC, 127VDC
Part Status: Active
Power (Watts): 240 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: UL 8750
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED Driver, AC-DC, 240W, CC, 90-, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 8.46" L x 2.66" W x 1.32" H (214.9mm x 67.6mm x 33.5mm), Voltage - Output: 36 ~ 89V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, 420VDC, Approval Agency: cUL, UL, Ratings: IP67, Efficiency: 93%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4.2A, Dimming: DALI, Voltage - Input (Min): 120VAC, 127VDC, Part Status: Active, Power (Watts): 240 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: UL 8750.