Продукція > LUMILEDS > LXA7-PW57-305
LXA7-PW57-305 Lumileds
Luxeon_R_DS_6-1-18.pdf
Виробник: Lumileds
Description: LED LUXEON COOL WHITE 5700K SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Color: White, Cool
Size / Dimension: 0.177" L x 0.120" W (4.49mm x 3.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.81V
Current - Test: 700mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 1A
Lumens/Watt @ Current - Test: 112 lm/W
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
CCT (K): 5700K 5-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 70
Flux @ 85°C, Current - Test: 220lm (Typ)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON COOL WHITE 5700K SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Color: White, Cool, Size / Dimension: 0.177" L x 0.120" W (4.49mm x 3.05mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.81V, Current - Test: 700mA, Viewing Angle: 120°, Current - Max: 1A, Lumens/Watt @ Current - Test: 112 lm/W, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), CCT (K): 5700K 5-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 70, Flux @ 85°C, Current - Test: 220lm (Typ), Part Status: Obsolete.