LXC150-0700SH
LXC150-0700SH EXCELSYS / Advanced Energy
LXC150H_Series.pdf
Виробник: EXCELSYS / Advanced Energy
Description: LED DRIVER CC AC/DC 107-214V
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 8.74" L x 3.70" W x 1.71" H (222.0mm x 93.9mm x 43.5mm)
Voltage - Output: 107 ~ 214V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -35°C ~ 65°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: CE, CSA, cULus, EN
Ratings: IP67
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Voltage - Input (Min): 249VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 107-214V, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 8.74" L x 3.70" W x 1.71" H (222.0mm x 93.9mm x 43.5mm), Voltage - Output: 107 ~ 214V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -35°C ~ 65°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: CE, CSA, cULus, EN, Ratings: IP67, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Voltage - Input (Min): 249VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.