LXC150-1400SW
LXC150-1400SW Advanced Energy
LXC150_Series.pdf
Виробник: Advanced Energy
Description: LED DRIVER CC AC/DC 64-107V 1.4A
Features: OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 10.43" L x 3.13" W x 1.81" H (265.0mm x 79.5mm x 46.0mm)
Voltage - Output: 64 ~ 107V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -35°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cULus, EN
Ratings: IP67
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 64-107V 1.4A, Features: OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 10.43" L x 3.13" W x 1.81" H (265.0mm x 79.5mm x 46.0mm), Voltage - Output: 64 ~ 107V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -35°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cULus, EN, Ratings: IP67, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.