LXC25-0700SW EXCELSYS / Advanced Energy
Виробник: EXCELSYS / Advanced Energy
Description: LED DRIVER CC AC/DC 12-36V 700MA
Features: OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.07" L x 3.15" W x 1.06" H (78.0mm x 80.0mm x 27.0mm)
Voltage - Output: 12 ~ 36V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cULus, EN
Ratings: IP66
Efficiency: 83%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 12-36V 700MA, Features: OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.07" L x 3.15" W x 1.06" H (78.0mm x 80.0mm x 27.0mm), Voltage - Output: 12 ~ 36V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cULus, EN, Ratings: IP66, Efficiency: 83%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.