LXC50-0450S
LXC50-0450S EXCELSYS / Advanced Energy
LXC50_Series.pdf
Виробник: EXCELSYS / Advanced Energy
Description: LED DRIVER CC AC/DC 55-111V
Features: OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.38" L x 1.67" W x 1.36" H (162.0mm x 42.5mm x 34.5mm)
Voltage - Output: 55 ~ 111V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -35°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 264VAC
Approval Agency: CE, cULus, EN
Ratings: IP67
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 450mA
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 55-111V, Features: OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.38" L x 1.67" W x 1.36" H (162.0mm x 42.5mm x 34.5mm), Voltage - Output: 55 ~ 111V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -35°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 264VAC, Approval Agency: CE, cULus, EN, Ratings: IP67, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 450mA, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.